Про фонд

Благодійний фонд «Процвітання»

Благодійний фонд «ПРОЦВІТАННЯ» був створений в 2017 році.

Мета створення фонду - брати участь у розвитку та підтримки регіону, у створенні гідних умов життя для населення Чугуївського району Харківської області, керуючись принципами прозорості, відкритості та актуальною фінансової звітності. Існує помилкова думка, що якщо допомагати, то тільки грошима. Звичайно, фінанси можуть вирішити багато проблем, але не завжди самих засобів досить. Важливим ресурсом в благодійності є люди, які прагнуть безкорисливо допомагати іншим, присвятити свій час для тих, хто цього потребує.

З 2018 року Фонд відкритий для прийому пожертвувань із зовні, що дозволить зміцнити і розширити охоплення благодійної діяльності в регіоні. Запрошуємо приєднатися до доброї справи і стати нашим партнером!
З березня 2022р., у зв’язку з вторгненням на територію України окупантів, діяльність фонду була перепрофільована на надання допомоги працівникам ТОВ «ТіПіБіеС Продакшн» та їх родинам, що опинились у складних життєвих умовах. А саме:
1. Юридична консультація онлайн.
2. Психологічна підтримка фахівцями.
3. Онлайн консультації лікарів (терапевт, педіатр).
4. Фінансова підтримка, спрямована на оренду житла, а також на придбання необхідних для життя товарів.
5. Фінансова допомога на лікування при отриманні поранення.
6. Фінансова допомога на відновлення житла, потерпілого від бойових дій.
7. Інші послуги (розглядались додатково).
З березня по червень надано допомоги на 900,6 тис грн
У липні 2022 року Благодійний фонд затвердив 6-місячну програму
допомоги родинам працівників ТОВ «ТіПіБіеС Продакшн», а також мешканцям Малинівської ОТГ на загальну суму більш ніж 3,7 млн. грн

logo_big_.png

Ваша допомога

Ми в соцмережах

Please publish modules in offcanvas position.